dousem

DİJİTAL PAZARLAMA SERTİFİKA PROGRAMI

Dijital_Pazarlama_afişGünümüz dünyasında önemi giderek aratan bilgi, bilimsel araştırmaların bir verisidir, insan hayatını kolaylaştırmada, yeni teknolojik ürünler  ve yeni teknolojiler üretmede en önemli unsurdur. Yaşadığımız dönemde bilginin sürekli güncellenmesinin temel sebebi ise dijitalleşmedir, bu sayede bilgi tek elde toplanmamakta, yaygınlaşmaktadır. Bu ortamda günümüz kariyer yaşamında farkı yaratmak, arzulanan çalışma koşullarında meslek yaşamını sürdürmek için mesleki yeterliliğe sahip olmak gerekir. Kariyer yaşamını öngördüğü hedefler doğrultusunda sürdürmek isteyen öğrencimizin Üniversitemizde alacağı eğitimin yanısıra gerçekleştireceği uzmanlık eğitimleri ile ulaşacağı sertifika, bir “yetkinlik belgesi” olarak kabul edilmektedir. 

Dijitallaşmenin hayatın her alanına girmesi neticesinde pazarlama anlayışı da bu gelişmeden etkilenmiştir. Yoğun rekabet altındaki günümüz firmaları dijital pazarlamanın çok yaygınlaşmış olması nedeni ile bu alandaki hizmetlerini çeşitlendirmişlerdir. “Dijital Pazarlama” gibi oldukça revaçta olan bir mesleğin eğitimini belgeleyen bir sertifika, sizi diğer adaylardan ayıran ve size rekabet üstünlüğü sağlayan en önemli kriterdir. 

Meslek yaşantısı olarak “İşletmenin Pazarlama” alanını seçen öğrencilerimiz, Üniversitemizin kendilerine sunduğu Dijital Pazarlama Sertika Eğitimleri ile “Dijital Pazarlamada Yeni Nesil Örnekler/ Pazarlama 5.0”, “Dijital Mecralarda İtibar Yönetimi”, “Digital Pazarlama İletişiminde Influencer Pazarlama”, “Sosyal Ağlarda Gizli Modern Kabileler", “Kararlarımız Ağlarda Nasıl Yayılıyor ve Etkileniyor”, “Havacılık Sektöründe Dijital Pazarlama Uygulamaları” ve “Dijital Mecralarda İçerik Pazarlaması Uygulamaları” konularında sektörün üst düzey düzey yetkililerinden mesleki yetkinlik eğitimlerinin sağladığı bilgi donanımları ve bu yetkinliği belgeleyen sertifikaları ile mesleklerindeki yüksek kariyer hedeflerine ulaşmada önemli fırsat kapılarını aralayacaklardır. Dijital Pazarlama Sertika Eğitimi, mesleki yaşantılarını işletme, pazarlama alanlarında faaliyet gösteren kurumlarda sürdürmek isteyen öğrencilerimize, sahip olacakları uzmanlık belgeleri ile kendilerini geliştirmede farklı bakış açıları kazandıracaktır.

"Dijital Pazarlama Sertifika Programı"na katılım ücretsizdir.% 80 devam zorunu mecburidir. Sertifika almak için eğitimin sonunda yapılacak sınavda başarı sağlanması gereklidir. Sınavda başarı sağlayanlar "Sertifika", başarı kriterini sağlayamayanlar ise "Katılım Belgesi" alacaklardır. (Sınavın tarihi ve başarı kriteri ilan edilecektir)

EĞİTMENLER

 • Evrim DERİNÖZLÜ
 • Oğuz Taner OKUTAN
 • Onur ÖZÇELİK
 • İhsan ÖZÇITAK
 • Uğur NALBANTOĞLU
 • Semra ERENER ÖZALÇIN
 • Abidin ÖZŞAHİN
 • Onur YILDIRIM
 • Menekşe AHBAP
 • Tuna CANKURTARAN
 • Yaşar ACAR

SÜRESİ BİTTİ